Кошик
602 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Чотириклапанні гофроящики (п'ятишарові)

Ви можете вибрати будь-який варіант з асортименту гофротари, а саме: гофроящики з тришарового гофрокартону, гофротара, гофроящики чотириклапанні, картонні коробки, самозбірні коробки з картону та мікрогофрокартону різних конфігурацій, великогабаритна тара транспортна укомплектована, архівні бокси, архівні коробки, коробки для переїзду. Найпоширенішим видом гофротари є чотириклапанні гофроящики (конструкція 0201 за FEFCO), маючи таку конструкцію вони дуже практичні у використанні, швидко збираються, і мають невисоку ціну.

Гофроящики чотириклапанні з п'ятишарового гофрокартону від АгроСпецПак

Чотириклапанні гофроящики – один із найпоширеніших видів пакувальної тари. Їхня популярність обумовлена ​​простотою конструкції, зручністю експлуатації, можливістю швидко виготовити. Доступна та функціональна упаковка широко використовується в промисловості та інтернет-маркетингу для транспортування та зберігання різних типів вантажів.

АгроСпецПак займається виробництвом упаковки з гофрокартону будь-яких розмірів, дизайнів та призначень. У нас можна купити коробки п'ятишарові оптом від 100 штук. У каталозі ви знайдете стандартні варіанти тари за міжнародним каталогом Fefco. Також ми працюємо на замовлення, виготовляючи вироби за персональними запитами.

Які матеріали використовуються при виробництві ящиків із п'ятишарового гофрокартону?

П'ятишарові коробки призначені для досить важких виробів. Їхня структура витримує навантаження до 100 кг. Такі особливості зумовлені специфічною будовою матеріалу. П'ятишаровий гофрокартон складається з трьох плоских листів і двох хвилеподібних, які чергуються по черзі. Це забезпечує необхідну жорсткість коробів, їх стійкість до розривів, проколів та деформації. Пакування створює міцний каркас для максимального захисту вмісту. Її можна штабелювати без негативних наслідків конструкції.

Гофрокартон виготовляється із целюлози – безпечної натуральної сировини. Воно не токсичне при експлуатації виробів, не вступає із вмістом у хімічні реакції, при переробці не виділяє отруйних сполук. Якщо ви підтримуєте ініціативу захисту навколишнього середовища, варто купити екологічні ящики з гофрокартона. Їх також можна використовувати у повторному циклі виробництва.

Переваги використання п'ятишарових коробок для упаковки різних товарів:

 • добре захищають навіть найтендітніші вироби від пошкоджень та зовнішніх факторів;
 • використовуються як промислова, транспортна та товарна тара;
 • мають компактні розміри та малу вагу;
 • поставляються у розібраному вигляді для зручності перевезення та зберігання;
 • легко та швидко збираються вручну або на автоматичних лініях;
 • клапани дна та кришки надійно фіксуються за допомогою скотчу;
 • зручні для палетування;
 • підходять всім груп товарів;
 • можна наносити друк.

Нешкідливі гофроящики підходять для будь-якого вмісту. В них безпечно зберігати харчові продукти, фармацевтику, зоотовари, косметику та багато інших виробів, упаковка яких потребує особливої ​​сертифікації.

Як вибрати п'ятишарові коробки для вашого бізнесу?

Упаковка з п'ятишарового картону здатна витримати значні навантаження та габаритний вміст. Вона є незамінною, якщо необхідно доставляти важку сировину або вивезти промислові відходи.

Це підходяща тара для виробництва або продажу великих та делікатних товарів:

 • меблів;
 • будматеріалів;
 • побутової техніки;
 • важких автомобільних запчастин;
 • тендітних предметів декору;
 • дзеркал та скляної продукції.

Коробки чотириклапанні випускаються у різних розмірах. Переважна більшість картонної упаковки виробляється з урахуванням загальноприйнятої стандартизації. Транспортні служби використовують поштові коробки шаблонних параметрів.Цю інформацію варто уточнити, якщо ви плануєте регулярно користуватись кур'єрськими послугами. Традиційні коробки для відправки посилок завжди в достатньому тиражі на складі компанії. Якщо вам потрібна індивідуальна упаковка, то дизайнери та конструктори АгроСпецПак розроблять та створять її за вашими запитами.

Ми виробляємо тару із зовнішнім шаром бурого чи білого кольору. Перший варіант варто замовити, якщо вам потрібні коробки для промислового використання, транспортування, зберігання продукції або сировини на складі. Коричневий п'ятишаровий гофрокороб коштує недорого, він не вибагливий в експлуатації, його можна неодноразово застосовувати для внутрішніх цілей або побутових потреб. Біла поверхня гофротари виглядає респектабельніше, вона дозволяє зобразити барвистий фірмовий знак або чітко продрукувати інформацію про товар. Часто вибирають білі ящики для фруктів, овочів, косметичних засобів, сувенірної продукції та інших виробів, де особливу увагу приділяють зовнішній вигляд упаковки.

Виробник АгроСпецПак надає можливість купити оптом чотириклапанні гофроящики з доставкою по всій Україні. У нас також можна замовити послугу друку на упаковці.

Фільтри
Довжина, мм, мм
Ширина, мм, мм
Висота, мм, мм
Колір
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner