Кошик
597 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Ящики для фруктів. Ящики для овочів. Піддони. Лотки.

У цій групі представлені гофроящики для овочів і фруктів

Ящики для зберігання овочів і фруктів, Київ

У двадцять першому столітті актуальним залишається питання, краще всього тара підійде для безпечного і нешкідливого зберігання, транспортування овочів/фруктів. Картонні контейнери легко справляються з цією задачею, причому, вони будуть однаково ефективними, як при побутовому, там і промисловому використанні.

У минулі часи, найчастіше, плодоовочеву продукцію зберігали в лотках з дерева. Звичайно, ця різновид тари екологічно чиста, не приносить шкоди здоров'ю, але була і пластикова тара, вона не тільки на порядок важче картонних аналогів, але ще й не завжди безпечна. Плюс, є ймовірність появи цвілі, комах, гниття. Тому, гофрований ящик для зберігання овочів – кращий вибір, він легкий у користуванні, багатофункціональний і зручний.

Ящики для зберігання овочів, їх переваги

Картон – екологічно чиста сировина, воно ідеально підходить для продуктів з мінімальним строком зберігання, фрукти і овочі не є винятком. В лотках з цього матеріалу прекрасно циркулює повітря, вони інертні до різних хімічних реакцій, а отже, забезпечують тривале зберігання. Найбільш часто для транспортування та пакування плодоовочевої продукції застосовують гофролотки і стандартні коробки з картону.

Овочеві лотки з гофрованого картону стали дуже популярними в наші дні, це пояснюється багатьма факторами, а не тільки динамікою галузі по всій планеті. У гофролотках зберігають і транспортують помідори, перці, огірки, яблука, апельсини, вишні, черешні, сливи, зелень, і безліч інших продуктів харчування натурального походження. До тарі такого виду тари з картону пред'являється безліч вимог, але основне – непроникність вологи. Це можливо лише в тому випадку, якщо при виробництві будуть використовуватися целюлозні шари, вони практично не вбирають вологу, яка конденсується на поверхні продуктів.

Щоб лотки були міцні, виробники для виготовлення беруть матеріал, що складається з п'яти шарів. Особливостей конструкції не так багато, але вони є, наприклад, присутні вирубні ручки і вентиляційні отвори.

Ящики для овочів, ціна в Києві і Україні в цілому

На наших віртуальних полицях можна знайти різні коробки. Вам необхідна тара під замовлення? Без проблем, ми виготовимо оригінальну конструкцію, і вже через тиждень, можна буде отримати готові вироби найвищої якості.

Якщо Вас цікавить вартість тієї або іншої тари для зберігання і транспортування плодоовочевої продукції, звертайтеся до кваліфікованих менеджерів нашого інтернет-магазину, вони не тільки зорієнтують за ціною, але ще й допоможуть підібрати потрібні моделі, саме для Вашої продукції.

 

Фільтри
Довжина, мм, мм
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner