Кошик
452 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Картонні коробки

Картонні коробки самозбірні

Представляємо Вашій увазі асортимент готових картонних коробок з мікрогофрокартону. Коробки з цього розділу мають самозбірну конструкцію, що дозволяє збирати їх без додаткових фіксуючих матеріалів і спеціальних пристосувань, саме тому ці коробки отримали народну назву - самозбірні коробки. Завдяки особливості своєї конструкції, у зібраному стані, самозбірні коробки утворюють у собі стінки з декількох шарів гофрокартону, що робить їх дуже міцними. У порівнянні зі звичайними гофроящиками які виконують в основному функцію транспортної та групової упаковки, картонні коробки самозбірні мають більш широкий спектр застосування і можуть використовуватися як транспортна тара, так і споживча упаковка.

Картонні коробки

А ви знаєте, що може поєднувати такі різні речі, як техніка, косметика, фармацевтика, меблі та навіть піца.
Правильно – картонна упаковка.
Залежно від призначення та сфери застосування, картонна упаковка ділиться на декілька видів – первинну, групову та транспортну.
Перед тим, як кінцевий споживач отримає замовлення, товар може проходити цілий цикл упаковки.
Первинною упаковкою є пакувальні коробки для товару, безпосередньо в яких споживач купує товар у роздрібній мережі. Однак будь-який товар, упакований у первинну упаковку, потребує групового чи вторинного пакування. Це той вид картонних коробок, де товар групується в так звані блоки (наприклад, шоколад, тютюнові вироби та ін), які надалі упаковуються в транспортну упаковку (тару) для транспортування. Дуже часто картонна упаковка може поєднувати кілька функцій, наприклад – упаковка для побутових приладів і техніки, в якій товар і транспортується, і потрапляє в руки покупцю. Так само пакувальні коробки використовуються для зберігання та переміщення товару на складах. Отже, які ж характеристики повинні мати картонні коробки і які функції виконувати?

Пакувальні коробки

Для збереження первозданного зовнішнього вигляду і своїх властивостей, будь-який товар, що зійшов з конвеєра, потрібно захистити первинною упаковкою. Для такої упаковки прекрасно підходять картонні коробки з мікрогофрокартону бурого або білого кольору. Саме в цій упаковці товар потрапляє в руки покупця. Тому інформація про товар і про його властивості наноситься безпосередньо на коробки. За бажанням замовника ми можемо наносити друк на коробки від 1 до 4 кольорів, для цього ми використовуємо декілька видів (технологій) нанесення зображення.

Самозбірні коробки

У порівнянні зі звичайними гофроящиками, які виконують, в основному, функцію транспортної та групової упаковки, самозбірні коробки мають більш широкий спектр застосування і можуть використовуватися як транспортна тара, так і споживча упаковка. Конструкція таких картонних коробок передбачає легкість їх складання і фіксацію кришки без використання скотчу або клею, що дозволяє багаторазово закривати і відкривати коробку в ході її використання. Саме через цю особливість коробки отримали народну назву - самозбірні коробки.

Картонні коробки для зберігання і складу

Після того, як товар упакований в первинну упаковку, він передається на склад для подальшого зберігання та підготовки до транспортування. Для цього потрібна упаковка для складу, в якій товар може складуватися на стелажах або палетах в декілька ярусів. Така упаковка повинна володіти міцними характеристиками, так як на нижні ряди упаковки впливає величезна вага в штабелі.

Картонні коробки для транспортування товару

Будь-який товар після фасування і упаковки, після зберігання на складі, потребує перевезення і транспортування. Завдяки своїй міцній конструкції, самозбірні коробки відмінно виконують роль транспортної упаковки.

Фільтри
Довжина, мм, мм
Ширина, мм, мм
Висота, мм, мм
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner