Кошик
598 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Картонні коробки

Представляємо Вашій увазі асортимент готових картонних коробок з мікрогофрокартону. Коробки з цього розділу мають самозбірну конструкцію, що дозволяє збирати їх без додаткових фіксуючих матеріалів і спеціальних пристосувань, саме тому ці коробки отримали народну назву - самозбірні коробки. Завдяки особливості своєї конструкції, у зібраному стані, самозбірні коробки утворюють у собі стінки з декількох шарів гофрокартону, що робить їх дуже міцними. У порівнянні зі звичайними гофроящиками які виконують в основному функцію транспортної та групової упаковки, картонні коробки самозбірні мають більш широкий спектр застосування і можуть використовуватися як транспортна тара, так і споживча упаковка.

Картонні коробки оптом від виробника АгроСпецПак

Якщо стоїть питання про вибір недорогої, міцної, екологічної і безпечної для здоров'я упаковки, то правильним рішенням в обранні стануть саме самозбірні картонні коробки з мікрогофрокартону. Не дивно, але аналогічними властивостями не володіє жоден з видів картонної упаковки. 

Компанія АгроСпецПак - один з основних і найбільш популярних виробників картонних коробок у нашій країні. Ми спеціалізуємося на виготовленні та продажу недорогої і якісної картонної продукції з гофрокартону для підприємств і фізичних осіб. Наш продукт перевірений часом, тому, що ми на ринку вже понад п'ятнадцять років.  Ви зможете купити картонні коробки оптом від виробника за низькими цінами.

Коробки з картону - універсальний вид пакування

Дуже широкий спектр характеристик і функціональних можливостей якими наділені картонні коробки з мікрогофрокартону, робить їх найпопулярнішим і найуніверсальнішим рішенням для упаковки будь якого товару і продукції. Важко навіть уявити в якій сфері і напрямку діяльності  можна обійтися без пакувальних коробок з гофрокартону. Найчастіше самозбрні коробки використовуються в таких галузях та сферах як:

 • Інтернет-торгівля та електронна комерція (Пакування замовлень і товарів для безпечної доставки під час транспортування відправлень)
 • Подарункова упаковка (Створення і оформлення подарунків до свят або урочистих заходів) 
 • Роздрібна торгівля (Пакування покупок і товарів у магазинах)
 • Харчова промисловість (З дотриманням правил гігієнічних норм підходить для пакування кондитерських виробів та фастфуду таких як: випічка,
 • Промислове пакування (Первинна упаковка товарів промислового призначення, деталей та комплектуючих, тощо)
 • Косметична індустрія (Для пакування косметичних, доглядових та гігієнічих засобів і парфумерії)
 • Транспортування та зберігання (Картонні коробки є невідємною частиною в організації логістичних процессів, таких як: сортування, зберігання, органзація робочого простору на полицях, стелажах або в складських прміщеннях з подальшим відвантаженням і транспортуванням)
 • Поштові та курьєрські відправлення
 •  

Це далеко неповний перелік, але навіть з нього зрозуміло, про рівень багатофункціональності гофрованої тари. Упаковки з картону можна використовувати і для вантаження, бо в коробці набагато зручніше носити будь-що, і під час транспортування, і для зберігання, і навіть під час продажу вашої продукції, а після використання картон підлягає вторинній переробці.

Чому варто придбати коробку з мікрогофрокартону

Якщо обирати між коробкою зі звичайного гофрокартону та мікрогофрокартону, то варто насамперед звернути увагу на його характеристики. Мікрогофрокартон тонший, отже він трохи легший. Структура цього матеріалу робить його більш гнучкою і пружною, тому коробці з мікрогофрокартону можна надати оригінальної форми. Не варто вважати, що в такій тарі ваш товар у меншій безпеці, його характеристики не роблять рівень захисту нижчим. Серед головних особливостей:

 • широка сфера застосування;
 • практичність;
 • бюджетність;
 • невелика вага.

Цей вид гофрокартону трохи дорожчий, але він привабливіший, і його можна використовувати навіть для пакування дорогих виробів або подарунків. Він краще придатний для нанесення друку, має досить хорошу теплоізоляцію, що важливо для харчових виробів. Екологічність проявляється в тому, що можлива його переробка, що також впливає на ціну. Для виробництва важлива відсутність у картоні компонентів, що можуть викликати алергічну реакцію, тому, наші вироби чудово підійдуть для зберігання їжі.

Фільтри
Довжина, мм, мм
Ширина, мм, мм
Висота, мм, мм
Колір
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner