Кошик
610 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Переваги використання коробок та ящиків з гофрокартону в логістичному ланцюжку: економія на доставці, захист товарів та зручність зберігання

Пакувальні коробки – важлива ланка в ланцюзі постачання будь-якої компанії. На кожному з етапів логістики на неї покладаються багато функцій, починаючи з виробничих заходів і закінчуючи доставкою до споживача. Упаковка зобов'язана насамперед захистити вантаж від псування під час транспортування, складування та реалізації товарів. Вона повинна забезпечити якісне та кількісне збереження вмісту, зручне навантаження та вивантаження. Також упаковка найчастіше виконує функцію інформування покупців. Сучасні рішення допомагають виробникам та реалізаторам значно знизити витрати на тарі. Економічно вигідний вихід – використовувати функціональні, але недорогі картонні коробки.

Види та функції гофроящиків у виробничій та транспортній логістиці

Пакувальні коробки з гофрованого картону давно лідирують серед усієї різноманітності транспортної тари. Вони дешеві, практичні, екологічно безпечні, чудово справляються із покладеними на них завданнями.

Завдяки своїй універсальності ящики з картону використовуються для:

 • складування сировини та матеріалів;
 • транспортування сировини та матеріалів на виробництво;
 • фасування готової продукції;
 • внутрішнього зберігання складі;
 • зберігання на проміжних складах;
 • перевезень товарів до місця реалізації;
 • складування на точках збуту;
 • організації вітрин та товарних розкладок (споживча тара).

Перш, ніж продукція потрапить до безпосереднього споживача, вона має пройти складний та довгий шлях. З усіма труднощами нам допоможуть впоратися картонні коробки. Головне правильно вибрати тип упаковки для кожного етапу логістики.

Транспортна тара повинна бути стійкою до вібрації, здавлювання, проколів, оберігати від забруднень, вологи та інших несприятливих умов зовнішнього середовища. Гофрокартон, який використовують у виробництві упаковки, чудово підходить для захисту товарів під час перевезення. Залежно від характеру продукції та її ваги, ви можете підібрати відповідні гофроящики за властивостями та ціною. Найбільш поширеним видом транспортної упаковки є чотириклапанні короби. Це чудовий вибір для перевезень та складування різних груп товарів. Їх можна використовувати для невеликої та легкої продукції (ящики з тришарового гофрокартону), або для габаритної та важкої (п'ятишарові короби). Агроспецпак зможе виготовити коробки на замовлення індивідуально під вашу категорію товару.

Ще один популярний тип тари – ящики самозбірної конструкції. Їх використовують як для перевезень, але й реалізації продукції. Ви зможете заощадити, використовуючи її як транспортне та товарне пакування. Самозбірні коробки не вимагають витрат на кріпильні матеріали. Такий варіант підходить для дрібної електроніки, взуття, поліграфії, косметики, посуду, біжутерії та ін.

Для мувінгових компаній коробки для переїзду допоможуть вигідно та ефективно організувати свої послуги «під ключ». Тару правильної геометричної форми зручно штабелювати, палетувати, занурювати вручну. А це значно скорочує час цих процесів. Гофрокартон має необхідну жорсткість, щоб захистити вміст від механічних пошкоджень. При цьому він легкий та тонкий. Невелика вага упаковки суттєво знижує витрати на вантажоперевезення.

Порожню картонну тару також практично зберігати. Плоскі заготовки в розібраному вигляді заощаджують простір на складських приміщеннях, навіть якщо ви замовили коробки оптом великою партією. Часто цей вид упаковки використовують у повторному транспортному циклі. Наприклад, самозбірні коробки можна неодноразово збирати-розбирати без пошкоджень конструкції.

Коробки для піци: особливості та переваги

Доставка піци додому в офіс вже давно користується популярністю. Компаніям, які надають цю послугу, важливо, щоб їхня продукція потрапила до клієнтів у товарному вигляді. Гофроупаковка збереже страву гарячою і цілою. Картон - ідеальний варіант для харчових продуктів.

Якісні коробки для піци мають незаперечні переваги:

 • виготовлені з безпечної сировини, що не виділяє токсинів;
 • структура тари не деформується під час транспортування;
 • має теплоізоляційні властивості, тому піца не остигає, а зовнішня поверхня коробки практично не нагрівається;
 • не впливає смакові властивості;
 • стінки та кришка надійно фіксуються;
 • щільний картон збереже вміст і дозволяє штабелювати тару.

Упаковка для піци одночасно первинна та транспортна. Вона безпосередньо стикається з їжею. До вибору такої специфічної тари потрібно підійти дуже ретельно. Коробка в цьому випадку вирішить всі питання. Піца залишиться гарячою та смачною, а доставка – простою та вигідною. Доступні за вартістю коробки для піци можуть стати чудовим рекламним майданчиком для виробника. Гладка картонна поверхня зручна для друку. На упаковці можна помістити назву піцерії і навіть перерахувати все меню.

Підводячи межу, можна виділити основні переваги упаковки з гофрокартону:

 • Дозволяє скоротити транспортні витрати.
 • Забезпечує надійний захист вантажів під час зберігання та транспортування.
 • Ергономічна форма зручна при організації вантажно-розвантажувальних заходів
 • Може виконувати функції первинної та вторинної упаковки.
 • Можна використовувати поверхню з рекламною метою.

Виробник АгроСпецПак професійно підходить для виготовлення картонної упаковки. Це допомагає якісно реалізувати усі завдання наших клієнтів. Ми знаємо, яка гофротара сприятиме вигідній організації процесів виробництва, збуту продукції, наданні послуг. Ви зможете придбати коробки оптом для будь-яких цілей за демократичними цінами.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone тільки дзвінки
+380 (98) 011-91-19
Київстар тільки дзвінки
+380 (63) 011-91-19
lifecell тільки дзвінки
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци (дзвінки, Viber)
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки (дзвінки, Viber)
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
+380672236008
Менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner