Кошик
610 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Коробки на замовлення з логотипом: де замовити?

Коробки на замовлення з логотипом: де замовити?

Використання картонних коробок у життєдіяльності кожної людини грає величезну роль. Якби не було коробок, набагато більші витрати були на тару для перевезення та зберігання. До того ж, на ящики виготовлені із пластику чи дерева набагато важче нанести принт. З картонними коробками від АгроСпецПак цей процес відбувається набагато швидше, дешевше та зрозуміло якісніше, ніж з коробками з інших матеріалів. У цій публікації ми розповімо про те, навіщо потрібні логотипи, якими вони мають виглядати на коробці і де їх можна замовити.

Логотип - це знак, емблема, символ або інше зображення, яке використовується для позначення конкретного підприємства, бренду, магазину, торгової марки тощо. з метою самоідентифікації та підвищення впізнаваності серед споживачів. Людина, яка бачить товар з логотипом, незалежно від того якого типу логотип зображений на пакувальної коробки, автоматично в підсвідомості починає вважати, що товар має кращу якість, ніж той, який не має логотипу на картонної коробки або іншій упаковці.

 

Серед основних видів логотипів варто виділити три: текстовий, емблема або комбінований. Текстовий логотип є зображенням, яке поєднує в собі букви або цифри. Як емблема можна зобразити будь-що, від примітивного зображення тварини, наприклад популярний бренд одягу емблема і назва відразу асоціюється з сімейства котячих - пумою, до цікавого та загадкового малюнка, наприклад емблеми деяких футбольних клубів або виробників машин. Комбіновані емблеми ж у своїй структурі поєднують особливості перших двох.

 

Нанесення будь-якого виду принта має бути узгоджене не лише із замовником, а й з дизайнерами та маркетологами. Відштовхуючись від їхніх порад у майбутньому можна отримати найбільшу можливу виручку. Логотип, зображення чи інші принти впливають на психологію споживача, про це ми згадували в одній із попередніх публікацій, з чим радимо ознайомитись.

 

Компанія АгроСпецПак виготовляє картонні коробки. будь-яких розмірів та форм. Картонна коробка, за бажанням клієнта, може бути прикрашена логотипом вашого бренду/компанії/магазину, щоб таким чином виділити її серед інших картонних упаковок. Як логотип ми можемо нанести будь-яке зображення, все залежить від вашого вибору. У випадку з коробками для піци, можна купити коробки з дизайном не думаючи про те, як його оформити, тому що ми маємо кілька стандартних печаток для даного типу картонної гофротари.

Замовити коробки з логотипом за низькою ціною можна на нашому сайті. Щоб обговорити питання друку на коробку, зверніться до наших менеджерів. Також, за їх допомогою, ви можете отримати відповіді на всі питання, пов'язані з картонними упаковками та печаткою. Купити коробки в Києві оптом можна з доставкою по всій території України або з можливістю самовивезення зі складів компанії.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone тільки дзвінки
+380 (98) 011-91-19
Київстар тільки дзвінки
+380 (63) 011-91-19
lifecell тільки дзвінки
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци (дзвінки, Viber)
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки (дзвінки, Viber)
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
+380672236008
Менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner