Кошик
597 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Упаковка в електронній комерції: основні переваги

Упаковка в електронній комерції: основні переваги

Інтернет-маркетинг став ключовим напрямком бізнесу. Ринок постійно розширюється, а конкуренція зростає. Якісне пакування здатне визначити майбутнє вашої комерційної діяльності. Адже саме вона формує перше враження про компанію, її продукт та ставлення до клієнтів.

Процвітаючі фірми, що продають свої товари через інтернет, постійно займаються удосконаленням варіантів упаковки. Продумується дизайн, функціонал – все для того, щоб покупець, вперше взявши до рук коробку, захотів знову зробити замовлення.

Особлива увага до упаковки – це гарантія безпеки продукції від пошкоджень, а також позитивний вплив на імідж бренду, підвищення лояльності до нього.

8 підстав інвестувати у якісну упаковку

⦁    Зниження витрат
Якщо ви спочатку оберете надійну тару для своєї продукції, це істотно знизить витрати, пов'язані з компенсацією пошкодженої продукції. В іншому випадку доведеться постійно витрачатися на доставку у зворотний бік зіпсованого товару.

⦁    Впливає на позитивне ставлення клієнтів до компанії
Коли покупець отримує продукцію, надійно упаковану в естетичну коробку, він найімовірніше повторить замовлення і порекомендує вашу компанію друзям.

Частки секунд знадобляться замовнику, щоб, дивлячись на упаковку, сформувати перше враження про бренд. І якщо ця думка приємна, то клієнт стане постійним. Ваша продукція буде користуватися попитом, навіть якщо вона коштуватиме дорожче за конкурентну в поганій упаковці.

⦁    Формує корпоративну особу
Кожна група товарів має свої особливості та вимоги до упаковки.Свідомий виробник та реалізатор трепетно ​​ставиться до всіх деталей, враховує категорію продукції, її властивості.

Наприклад, коробки для харчових продуктів повинні бути виготовлені із безпечної сировини та сертифіковані певними інстанціями. Делікатні вироби потребують особливо міцної тари та спеціального маркування. Компанія, яка враховуватиме всі тонкощі при виборі упаковки, виглядатиме надійною та відповідальною перед покупцями.

Маркетингові дослідження показали, що для покупців упаковка не менш важлива, ніж вміст. Вона невіддільна від бренду, є його відображенням.

⦁    Підвищує попит
Вивчення ринку показало, що пакувальна тара здатна підвищити зацікавленість клієнта продуктом на 30%. Тому упаковка повинна бути не тільки практичною, а й естетичною та максимально інформативною.

Використовуючи коробки з продукцією як маркетинговий інструмент, ви зможете популяризувати бренд та залучати дедалі більше покупців. Якісна, впізнавана упаковка, яка буде на увазі, зможе стати ефективнішою за дорогу рекламу.

⦁    Прискорює доставку
Зручне для всіх сторін інтернет-маркетингу упаковка скорочує час транспортування. Тара, яку складно збирати, використовувати в процесі фасування та навантаження значно збільшує термін доставки.

Продумана упаковка дозволяє використовувати прогресивне обладнання (автоматична стрічка складання, автонавантажувачі тощо), збільшує швидкість обороту продукції та, відповідно, дохід. А клієнти завжди задоволені оперативним замовленням.

⦁    Спосіб відрізнити конкурентів
Конкуренція на сучасному ринку велика та часом жорстока. Необхідна особлива особливість, здатна виділити продукцію серед великого асортименту подібних товарів. Упаковка зможе стати саме тією «фішкою».

Виявивши креатив у дизайні тари, створивши особливості для її функціональності, розширивши асортимент, ви неодмінно залучите ще більше замовників.

⦁    Робить клієнтів постійними
Отримавши зіпсований товар у порваній упаковці, клієнт буде розчарований. Витративши свій час та нерви на повернення покупки, він більше не зробить замовлення у такій фірмі. Якщо доставка здійснилася вдало і коробка чітко виконала свої функції, це може стати початком довгострокових «відносин» із замовником.

⦁    Зниження витрат на доставку
Практична за формою та невелика за вагою тара допоможе уникнути додаткових витрат на транспортування. Крім того, зручна упаковка подобається клієнтам. Оптові замовники віддають перевагу самозбірним коробкам, які зручно зберігати навіть в умовах дефіциту простору.

Якісна та красива упаковка – надійний помічник у розвитку інтернет-бізнесу. Вона приваблює клієнтів, позитивно впливає на імідж бренду, допомагає заощадити фінанси. АгроСпецПак знає все про ефективну тару для вашої продукції. Телефонуйте вже зараз і ми підберемо вам необхідні пакувальні коробки!

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner