Кошик
578 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Чому все частіше вибирають екологічну упаковку? (частина 1)

Чому все частіше вибирають екологічну упаковку? (частина 1)

Проблема забруднення екології зараз актуальна як ніколи. Тони пластикової тари, яка може розкладатися понад 400 років, заполонили планету. Тому свідомі виробники давно перейшли на упаковку, що біорозкладається.

Під впливом сонячного ультрафіолету пластик виділяє шкідливі хімічні сполуки. Потрапляючи в ґрунт і воду, вони завдають непоправної шкоди рослинам та всім живим істотам. Щоб мінімізувати негативну дію на екосистему, доцільно використовувати безпечні пакувальні матеріали.

Підприємства, у яких упаковка займає важливе місце, повинні розглянути нешкідливі для навколишнього середовища варіанти. Давайте дізнаємося, що таке екологічно чиста тара і переваги її використання.

Яка тара безпечна для екології?

Екологічно чисте пакування – це вид матеріалів, які не завдають шкоди екосистемі. Вони не виділяють токсичні речовини у процесі використання та утилізації.

Практично всі екологічні упаковки виконані із матеріалів, які можна використовувати повторно. У процесі розкладання вони не залишають шкідливих вуглеців, зберігають ресурси і нешкідливі для людини, тварин, рослин.

Відмінні характеристики екологічної тари:

⦁    в її виробництві використовуються натуральна сировина та безпечні технології;
⦁    нешкідлива для навколишнього середовища протягом усього циклу використання;
⦁    підлягає повторній переробці;
⦁    має ергономічний дизайн, складається із стійких компонентів;
⦁    має оптимальне співвідношення вартості та якості.

Чому варто вибрати безпечне для довкілля упаковку?

Захист навколишнього середовища – популярний та корисний напрямок сучасності. Перехід на екологічно безпечне пакування не тільки допоможе захистити природу, а й несе певні економічні вигоди для виробника.

Соціальна відповідальність компанії

Виробники, які перейшли на еко тару або беруть участь в екологічних ініціативах, виглядатимуть вигідно на тлі конкурентів. Таку активність із задоволенням підтримають клієнти.

Обличчя бренду

Активна підтримка захисту екології допоможе створити найвигідніший образ вашої фірми. Дізнавшись, що ви дбаєте про навколишнє середовище, використовуючи безпечну упаковку, реальні та потенційні клієнти матимуть позитивне уявлення про бренд. Це може стати ключовим моментом при виборі між вами та іншими виробниками. Компанію з позитивними характеристиками вибирають повторно та рекомендують новим клієнтам.

Зниження транспортних витрат

На транспортування товарів часом йде левова частка капіталу. Але екологічна упаковка допоможе знизити цей пункт витрат. Транспортні та поштові коробки з гофрокартону легкі, підійдуть для всіх груп товарів. Вони практично не впливають на вагу вантажу, тому чудово допомагають заощаджувати на перевезенні.

Крім того, така тара має оптимальну геометрично правильну форму, яка дозволяє ефективно використовувати простір в кузові транспорту і на складі.

Безпечна для людини

Екологічно безпечне пакування не виділяє отруйних речовин, алергенів. Це дуже важливо, оскільки як співробітники, і покупці можуть безпосередньо контактувати з тарою. Якщо вона виконана з натуральної сировини, то не зможе завдати шкоди здоров'ю. Природні компоненти придатні для створення упаковки для харчових продуктів, товарів для дітей, тварин.

Багатофункціональний дизайн

Часта помилка – банальний вид екологічної упаковки. Але сучасні методи виробництва дозволяють урізноманітнити її конструкцію, зробити дизайн привабливим та оригінальним.

Звичайні картонні коробки можна зробити фірмовими, прикрасивши їх яскравим друком з логотипом або слоганом. Таким чином, ви отримаєте 2 в 1: брендовану та екологічно безпечну упаковку.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner