Кошик
452 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Упаковка для вашого продукту

Упаковка для вашого продукту

Основна функція упаковки - зберегти продукцію до того моменту, як вона потрапить до рук споживача. Адже пошкоджений товар веде до фінансових втрат та незадоволених клієнтів, які згодом відмовляться від ваших послуг.

При розробці конструкції пакувальних коробок важливо розуміти такі моменти:

  • З якою метою вони будуть використані?

Наприклад, упаковка для харчових продуктів має бути безпечною, мати відповідну сертифікацію. Якщо вам потрібна тара для крихких предметів, зверніть увагу на її міцність та амортизаційні властивості.

  • Чи використовуватиметься тара вдруге?

У дизайні такої коробки має бути можливість розкласти її і скласти назад без дефектів для конструкції.

  • Утилізація.

Сучасні виробники намагаються використовувати біорозкладні матеріали для пакування, такі як картон, папір. Їх просто утилізувати без фінансових витрат чи можна віддати на повторну переробку.

Навіщо потрібна упаковка?

Упакування потребують всі товари без винятку. Ми стикаємося з нею, починаючи з невеликої коробки пластівців і закінчуючи величезною тарою для меблів або великої побутової техніки.

Упаковка виконує такі функції:

  • Забезпечує безпеку

Вона уберігає продукцію від пошкоджень під час перевезення, поштових відправлень, зберігання на складі. Пакувальний матеріал повинен витримувати вібрацію, тиск, бути стійким до деформації та проколів. Тому тара повинна відповідати вмісту за параметрами та якостями.

  • Зберігає властивості товарів

Особливо це стосується продуктів харчування. Так, коробки для фруктів та овочів повинні забезпечити збереження їхньої свіжості, а тара для їжі на винос або для доставки піци – необхідну температуру страви.

  • Допомагає організувати гідне обслуговування

Якісна коробка з приємним дизайном каже, що компанія дбає про своїх клієнтів. Таку продукцію приємно купувати, висока ймовірність того, що покупці знову оберуть ваш товар.

  • Позитивно впливає на імідж компанії

Надійно упакований товар неодмінно викличе схвальні відгуки у покупців. Споживачі віддають перевагу інформативній упаковці, де описані властивості продукції та детально надана інформація про фірму.

  • Допомагає заявити про себе

Брендована коробка значно підвищить рейтинг вашої компанії серед клієнтів. Упаковка з логотипом - це зручний спосіб підтвердити статус компанії, зробити її впізнаваною.

  • Вирізняє продукцію серед конкурентів

Серед багатьох однакових пропозицій на ринку важливо мати відмінні риси, здатні привернути увагу покупців. Упаковка часто має ключову роль при виборі того чи іншого товару. Коробка з першого погляду має зацікавити споживача, викликати в нього бажання придбати ваш виріб. Оригінальна тара надасть бренду особливої ​​особливості, яка вигідно виділить товар серед подібних.

  • Є інструментом реклами

Популярні товари легко впізнаються саме завдяки упаковці. Яскравий логотип та корпоративні кольори коробки впадають у вічі, запам'ятовується на рівні підсвідомості. Якщо ваша продукція сподобалася покупцям, то проходячи повз полиці з вже знайомою упаковкою, вони мимоволі потягнуться за нею.

Пакувальні коробки від АгроСпецПак мають ряд позитивних якостей:

⦁    привертають увагу до вашої продукції, позитивно впливають на її візуал;
⦁    захищають вміст, тому покупець отримає неушкоджений товар;
⦁    зберігають споживчі якості продукції;
⦁    підвищує довіру до вашої компанії та рівень її сервісу;
⦁    наш персональний підхід до клієнтів дозволяє розробити упаковку з індивідуальним  і неповторним стилем.

Якісна, надійна упаковка – це незаперечний успіх та фінансовий зиск. Ми пропонуємо купити готову чи розробити унікальну тару для кожної продукції. Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами.

Інші статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner