Кошик
565 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Чим відрізняється гофрокартон від звичайного картону?

Чим відрізняється гофрокартон від звичайного картону?

Вибрати правильний матеріал для зберігання та транспортування продукції – це серйозне рішення. Для реалізації завдань, які стоять перед упаковкою, важливо розуміти, у чому ж відмінності звичайного картону від гофрованого. На перший погляд може здатися, що вони однакові і можуть замінити один одного. Але за більш детальному аналізі, зрозуміло, що різниця у них суттєва.

Гофрокартон має низку значних переваг над своїм попередником. Його плюси гарантують прибуття товару до пункту призначення в ідеальному вигляді, збереження на складі.

Розгляньмо достоїнства гофрованого картону.

⦁    Міцність

Картон є різновидом щільного паперу. Він одношаровий, характеризується мінімальними амортизаційними властивостями. У свою чергу гофрований картон складається з декількох шарів (від 2 до 7). Така структура більш жорстка та надійна.
У гофрокартоні між плоскими шарами розміщуються хвилясті. Це забезпечує стійкість матеріалу до зносу будь-яких етапах промислової експлуатації, транспортування, зберігання, товарної викладки.

⦁    Екологічність

Гофрокартон виготовляється із натуральної сировини. Він легко утилізується без шкоди для довкілля. Його міцність дозволяє використовувати матеріал неодноразово, що значно впливає на економію та знижує забруднення природних ресурсів.

⦁    Многофункціональне використання

Існує велика різноманітність пакувальної тари з гофрованого картону. З нього виробляють надійні коробки для транспортування харчової та промислової продукції, сировини, лотки для овочів та фруктів, подарункові та демонстраційні бокси, широкий асортимент споживчої тари. Сфера застосування простого картону є значно вузьче.

Виробник АгроСпецПак реалізує по всій Україні величезний спектр пакувальних коробок із гофрованого картону для будь-яких цілей.

⦁    Оптимальне співвідношення легкості та міцності

Конструкційні особливості гофрокартону гарантують його надійність, але він залишається легким. Якщо зіставити звичайний картон і гофрований, то при однаковій вазі останній матиме більший запас міцності.

Чергування плоских та хвилястих шарів у гофрокартоні надають поєднання необхідної жорсткості матеріалу з його гнучкістю, а вага тари залишається мінімальною. Щоб забезпечити подібні властивості, упаковка із простого картону має бути значно важчою. Такий варіант дорогий та не раціональний для використання.

Звичайний картон має свою нішу, але не завжди може впоратися з поставленими перед упаковкою завданнями. Гофрокартон – унікальний матеріал, здатний задовольнити запити кожного споживача.

Компанія АгроСпецПак допоможе вибрати вашу ідеальну упаковку з гофрокартону. Ми займаємося виробництвом гофротари понад 15 років, забезпечуючи своїх клієнтів надійною та доступною продукцією. У нас ви знайдете широкий вибір готової упаковки або ми виконаємо її на замовлення за вашими побажаннями.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner