Кошик
598 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Паперові пакети. Різновид паперових пакетів та сфера їх застосування.

Паперові пакети. Різновид паперових пакетів та сфера їх застосування.

Паперові пакувальні пакети – ведуть свою історію ще з середини 19 століття, коли був винайдений станок з їх промислового виробництва. Безперечно, сучасний ринок виробництва паперових пакетів має набагато ширший асортимент різновидів паперових пакетів, ніж тоді і їх якість набагато вище, проте основні, які використовуються для виготовлення матеріали залишаються одними та тими ж. Не дивлячись на те, що пакувальні паперові пакети з самого початку не відрізнялися високою міцністю, завдяки своїй зручності вони отримали широке поширення по всьому світу. Паперові пакети з логотипом використовувалися й продовжують використовуватися в європейських і американських мережах супермаркетів, як основні пакувальні пакети, в які покупці укладають куплені товари.

Головною причиною, по якій паперові пакети крафт залишаються настільки популярними є те, що з моменту своєї появи вони зазнали значних конструктивних змін, в результаті чого стали максимально міцними. Порівняно з початковими характеристиками міцності, які дозволяли транспортувати до 5 кілограмів продуктів, акуратно покладених в паперовий пакет, сьогодні в паперові пакети крафт можна укласти близько 15 кілограмів. Багатошарові пакети з паперу широко використовуються в упаковці деяких видів будматеріалів – пісок, цемент, гіпсові штукатурки й багато іншого.

Навіть поява поліетиленових пакетів не змогла відчутно підірвати позиції, які займали паперові пакети у світі пакувальних матеріалів. Світова ейфорія від того, що вдалося винайти довговічну полімерну упаковку, дуже скоро змінився на усвідомлення тієї катастрофи, яку завдали поліетиленові пакети навколишнього середовища, екології і тваринному світу. Мільйони щорічно тварин вмирає, багаторазово збільшилися випадки ракових захворювань у людей, тонни риби, яка гине на просторах Світового океану, просто заплутавшись або проковтнувши поліетиленовий пакет. Це далеко не повний перелік того, до чого призвела поліетиленова ейфорія всього за 60 років свого існування.

Саме завдяки борцям за екологію вдалося відродити виробництво паперових пакетів у всіх європейських країнах. Багато уряду на законодавчому рівні заборонили використовувати на території своїх країн поліетиленові пакети. Паперові пакети крафт – це екологічно чистий вид упаковки, який підлягає як повторній переробці, так і нешкідливою для природи і людини утилізації.

На сьогоднішній день сфери, де використовуються паперові пакети, настільки різноманітні, що вже неможливо сказати, про те, що паперові пакети крафт це атрибут виключно супермаркетів. Сувенірна продукція, елітні вина, ювелірні прикраси найчастіше укладається в фірмові паперові пакети, ресторани швидкого харчування повсюдно використовують паперові пакети саше, модні бутіки замовляють подарункові паперові пакети зі своїми логотипами або назвами. Сучасні тенденції боротьби із забрудненням навколишнього середовища зробили паперові пакети модним і стильним аксесуаром в будь-якій сфері бізнесу.

Найдешевшим і найбільш простим у виготовленні вид пакувальних пакетів вважаються паперові пакети саше. Фактично це паперовий циліндр, з однієї сторони якого є отвір для закладки продуктів, а з іншого особливим чином склеєне дно. Багато продукти харчування, смакові якості яких дуже важливі для кінцевих споживачів пакуються саме в паперові пакети саше. Свіжий хліб, продукція м'ясокомбінатів, високоякісні цукерки і шоколад, дорогі сорти чаю та зернової кави – це і багато іншого може бути упаковано в дані дешеві паперові пакети. Навіть ресторани швидкого харчування повсюдно використовують жиростійкі саші пакети для упаковки свіжоприготовлених страв. Завдяки натуральним матеріалам, що використовуються у виробництві цих пакувальних пакетів, вони відмінно зберігають смакові якість продуктів харчування і не насичують їх ніякими шкідливими речовинами, чим не можуть похвалитися поліетиленові мішки.

Компанії, які потребують якісної і недорогої упаковці для своїх товарів повинні звернути увагу на паперові пакети крафт, в яких використовується білосніжна крейдований папір. При бажанні замовника на такий пакет методом триколірного флексодруку може бути нанесений будь-який текст або логотип. Вони можуть бути заламіновані або покриті ультрафіолетовим лаком для збільшення строку корисної експлуатації. Лакування може бути абсолютно глянцевою або мати легку матовість, що дозволяє зробити оформлення подарункового пакета ще більш цікавим. Виробництво подарункових пакетів дуже часто пропонує своїм замовникам здійснювати не повну, а вибіркове УФ-лакування, це означає, що спеціальним лаком може покриватися не весь паперовий пакет, а лише рекламний напис, назва або логотип компанії-замовника. Цей, на перший погляд, простий прийом, дозволяє зробити подарунковий паперовий пакет ще більш стильним і помітним. Шиком оформлювального мистецтва вважається використання конгревного тиснення. В такому випадку напис або логотип буде не просто виділятися іншим кольором, він придбає видимий рельєф, оскільки буде видавлений з використанням спеціального преса і заздалегідь приготовленої форми-кліше.

Крім конгревного тиснення можливо використання технології фольгування, тоді напис або значок-логотип будуть ніби позолоченими або посрібленими. Капронові шнури, які використовує виробництво паперових пакетів для комплектації фірмових і подарункових пакетів є одним з найміцніших матеріалів. Тому надійність таких пакетів не викликає сумніву. Щоб капронові ручки трималися максимально надійно як укріплення паперових стінок пакета, можуть використовуватися сталеві люверси.

Останній вид, на які діляться паперові пакети призначений для упаковки дорогої продукції або для компаній, для яких важливо всіма доступними способами підкреслити свій статус. Мова йде про фірмові паперові пакети, виготовлені з імітилового італійського паперу. Щільно спресовані, очищені целюлозні волокна дозволили створити італійській фірмі Fergoni високоміцний фактурний папір, який за зовнішнім виглядом і на дотик більше нагадує якісне текстильне полотно. Ці фірмові паперові пакети забарвлюються ще на заводі виробнику паперового матеріалу. Фарба, що використовується, досконала, нетоксична, проте при цьому вона надовго зберігає свій колір. Продукція, упакована в такий пакет, автоматично зараховується до класу Люкс. Такі пакети дуже рідко викидаються покупцями після того, як виконають своє призначення за транспортування покупки додому. Найчастіше ці фірмові пакети ще довго використовуються людьми, як якісні сумки для щоденного використання.

Еко пакети – це останній тип паперової упаковки, яка повністю складається з натуральних матеріалів і абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища. Паперовий пакет виготовляється з крейдованого або коричневою крафт-паперу. Зручні для перенесення покупок ручки виготовляються зі скрученого паперового шпагату, який фіксується на пакеті за допомогою екологічно чистого клею на основі ПВА. Фарби, якими, за бажанням замовника, триколірним флексодруком наноситься його логотип, абсолютно нешкідливі як для людини, так і для тварин. При попаданні в навколишнє середовище вони досить швидко розкладаються і знову вступають в повноцінний колообіг речовин у природі.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner