Кошик
598 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Паперові пакети – стиль і статус вашого підприємства

Сьогодні паперові пакети визнані усім цивілізованим світом як єдина нешкідлива для навколишнього середовища упаковка. Уряди майже всіх європейських країн своїми законодавчими актами обмежили або взагалі заборонили поліетиленові пакети, як засоби масової упаковки. З-за високих податків на поліетиленові мішки, багатьом супермаркетам стало вигідніше купувати паперові пакети пакувальні, чия вартість виявилася меншою. Причини, по яким Європа, Америка, азіатські країни відмовилися від поліетиленових пакетів полягають у тому, що із-за тривалого періоду природного розпаду (понад 400 років) накопичення цих отруйних і вбивають все живе пакетів йде настільки швидкими темпами, що за 60 років їх визнали причиною екологічної катастрофи. Щорічна смерть мільйонів тварин, що отруюють токсини та канцерогени, що виділяються розкладаються або утилізуються целофановими пакетами, повсюдне збільшення числа онкологічних захворювань та величезна кількість вуглекислого газу, що викидається в атмосферу при їх виробництві. Це далеко не всі причини, що спонукали країни, що піклуються про екологію і своїх громадян повернути і популяризувати на пів століття забуте виробництво паперових пакетів.

Сьогодні виробництво паперових пакетів налагоджено у великих містах по всьому світу. З появою і розвитком міжнародної системи сертифікації FSC, паперові пакети перестали завдавати шкоди природі, а навпаки стали одним з тих видів продукції, яка стоїть на сторожі лісових ресурсів, примножуючи їх. Наявність сертифікату FSC означає, що папір була виготовлена з лісу, заготівля якого велася раціональним способом, коли на місці одного зрубаного дерева в лісових господарствах висаджується три нових. Саме тому, купівля паперових пакетів, вважається обґрунтованою абсолютно всіма екологами.

Законодавство України не забороняє нікому використовувати поліетиленові пакети, однак багато власників магазинів одягу чи продуктів, перейнявши європейський досвід своїх колег, самостійно набувають паперові пакети оптом, щоб підкреслити європейський статус своєї торгової марки і забезпечити своїх покупців дійсно нешкідливою упаковкою для їх продукції. Багато покупців, усвідомлюючи, якої шкоди може завдати поліетиленовий пакет їх здоров'ю, усвідомлено купують дорожчі паперові пакети для транспортування продуктів, рятуючи своє житло від додаткових токсинів і канцерогенів.

Сучасні паперові пакети крафт тільки на перший погляд здаються крихкими і ненадійними. Насправді в них ви можете спокійно забрати до 15 кілограмів різних продуктів. Причому відстань, на яку буде вестися транспортування, не має ніякого значення. Шпагатні або стрічкові паперові ручки витримають як кілька десятків метрів до автомобіля, так і довгу поїздку в громадському транспорті. Здавши такі паперові пакети в пункт прийому макулатури, ви тим самим забезпечите його повторну переробку, під час якої будуть виготовлені, газети, рулони туалетного паперу або недорогі листи пакувального паперу. Навіть якщо ви просто викинете такий паперовий крафт пакет у побутове сміття, він абсолютно не заподіє шкоди природі. Через кілька місяців під впливом дощів і мікроорганізмів, що мешкають в землі чи воді, щільний пакувальний папір з якої зроблені паперові пакети перетвориться в родючий субстрат, на якому в швидкості буде колоситися трава або рости дерева.

Саме виробництво паперових пакетів не завдає навколишньому середовищі практично ніякої шкоди, оскільки в процесі виготовлення паперової упаковки не виділяється стільки ж теплової енергії і вуглекислого газу, скільки викидається в атмосферу заводами-виготовлювачами целофанових пакетів.

Паперові пакети з логотипом, є відмінним способом просування своєї торгової марки в маси. Абсолютно всі виставки, які проходитимуть на теренах Європи, не обходяться без роздачі рекламних матеріалів акуратно покладених у фірмові паперові пакети. На них методом трафаретного друку або конгревного тиснення наноситься красивий логотип замовника. У результаті, багато людей, повертаючись додому з виставки, викладають рекламні буклети і забувають про них. Однак якісний паперовий пакет, потім ще довгий час використовується ними в повсякденному житті. Таким чином, кожна людина, якій були вручені рекламні матеріали, стає безкоштовним носієм реклами, інформуючи інших людей про вашої торгової марки.

Методи нанесення зображення, які використовує масове виробництво паперових пакетів, настільки прогресивні, що при бажанні замовника пакувальний паперовий пакет можна перетворити на витвір мистецтва. На зовнішню сторону пакувального пакета можна наносити будь-які візерунки або логотипи, якщо є така необхідність, його можна пофарбувати в будь-який потрібний замовнику колір.

Щоб розвіяти сумніви замовників щодо міцності, якою володіють пакувальні паперові пакети варто більш докладно зупинитися на самому процесі виробництва і використовуваних в ньому матеріалах. Білосніжна крейдований або коричнюватий крафт-папір мають приблизно однакові характеристики. Вона набагато міцніша, ніж навіть сама щільна папір, що використовується для друку на принтерах. Завдяки особливій склеюванні за допомогою модифікованого клею ПВА вдається домогтися такої міцності швів, що розірвати їх стає неможливо. Швидше порветься сама папір, в місцях де намагаються розірвати пакет, чим надійно склеєний шов.

У звичайному житті людина рідко укладає в один поліетиленовий мішок більше 9-10 кілограмів. Більшу вагу просто некомфортно нести в одній руці. Паперові пакети крафт здатні витримати навантаження до 15 кілограм, чого цілком достатньо для повсякденних походів в продуктовий супермаркет.

Весь процес виготовлення протікає на автоматизованій лінії, тому кількість виробничого браку вдається звести до абсолютного нуля. Всі паперові пакети, що випускаються нами, мають відмінну якість і неймовірну міцність.

Сфера застосування пакувальних пакетів не обмежується транспортуванням покупок з магазину додому. Паперова упаковка – це ідеальне рішення для продуктів харчування, яким важливо надовго зберегти свіжість і первісний смак. Хліб або випічка укладені в паперові пакети саше довго не покриваються цвіллю і зберігають так улюблену всіма хрустку скоринку і неповторний аромат свіжоспеченого хліба. М'ясні делікатеси ще довгий час будуть максимально свіжими в паперовому пакеті. Зерновий кави, елітний чай, натуральний шоколад – всі ці продукти надовго збережуть свої смакові якості саме в паперових пакувальних пакетах.

Фірмові паперові пакети з логотипом виготовлені з високоякісної дизайнерського паперу Imitlin стануть ідеальною упаковкою для розкішних, дорогих подарунків, будь то ювелірні прикраси або дороге вино. Компаніям, для яких важливий їх статус, не обійтися без фірмових іметлінових пакетів, оскільки тільки вони в сучасному світі асоціюються з успішними товарними марками, які дбають не тільки про свій прибуток, а й про довкілля.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner