Кошик
597 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Паперові пакети з повнокольоровим друком

Якщо ваша компанія хоче мати власні подарункові пакети, то кращого варіанту, ніж паперові пакети просто не існує. Матеріал, з якого вони виготовлені – це щільна крейдований папір або спеціальний картон. Найголовнішою перевагою, якою володіють ці пакувальні паперові пакети, є їх довговічність, завдяки використанню захисного ламінування або ультрафіолетового лаку крейдований папір стає дуже міцною, стійкою до впливу води і жиру. Крім цього, за бажанням замовника на пакувальний паперовий пакет методом повнокольорового офсетного друку може бути завдано абсолютно будь-який малюнок, логотип або напис, що завдяки захисного лакування або ламінації надовго збережуть первісну яскравість фарб.

Щоб ви мали уявлення про те, наскільки гарні ці паперові подарункові пакети, потрібно більш детально зупинитися на їх особливості, про які обов'язково повинні знати замовники, які бажають купити паперові пакети для своїх компаній. Найголовніше в будь-якому пакувальному пакеті це матеріал, з якого він зроблений. В даному випадку використовується крейдований папір, що має сертифікат відповідності FSC, гарантує те, що виробництво цього паперу не завдало шкоди навколишньому середовищу, не тільки відновивши лісові площі, але і примноживши їх, висадивши замість одного використовуваного дерева три. Завдяки абсолютно білого кольору, подарунковий паперовий пакет стає ідеальним полотном для втілення в життя навіть дуже сміливих оформлювальних ідей. У цьому також допомагає повнокольоровий офсетний друк, використання якої стало можливим завдяки сучасному поліграфічного обладнання. В результаті кольорові малюнки, барвисті логотипи, написи з неймовірними шрифтами все це стало доступним нашим клієнтам.

Окремої уваги заслуговує довговічність, якою володіють такі паперові подарункові пакети. Багато людей вважають, що паперовий пакет не може служити довго через те, що він дуже чутливий до вологи, швидко брудниться і рветься. Завдяки захисній ламінації всі ці твердження можна сміливо спростувати. Ні вода, ні жирні руки не здатні завдати шкоди такому пакету. Полімерна плівка товщиною в декілька мікрон відмінно захищає паперову основу від негативного впливу навколишнього середовища. Крім цього, кольорові малюнки, вкриті лаковою або плівковим захистом, практично навічно зберігають свою яскравість і свіжість.

Полімерна плівка, а також лак можуть бути не тільки глянцевими, але і матовими, що надасть готовому виробу набагато більше шарму і стильності. Якщо замовнику необхідно, то може здійснюватися вибіркова ультрафіолетового лакування. Це означає, що захисний лак буде наноситися не на весь паперовий подарунковий пакет, а лише на деякі його частини. Зазвичай, таким чином, покривають логотипи і важливі написи, які повинні кидатися в очі.

Щодо міцності готового виробу можна сміливо стверджувати, що вона набагато вища, ніж у звичайних пластикових пакетів. Паперові подарункові пакети, оснащуються ручками, виготовлені з плетеного шнура, який є одним з найміцніших мотузяних матеріалів у світі. Щоб цей шнур був надійно зафіксований на паперовому пакеті місце кріплення, при погодженні з замовником, може бути укріплено спеціальними заклепками – люверсами. Вони можуть бути золотавими або сріблястими. Завдяки цій, на перший погляд незначної деталі, міцність, готового виробу зростає в десятки разів.

Ці паперові пакети можуть бути оформлені з використанням унікальної технології конгревного тиснення. Під не зовсім зрозумілим терміном мається на увазі використання спеціального преса, який за заздалегідь приготовленому кліше залишає на лицьовій стороні пакету рельєфний відбиток. За цією технологією можна видавити на пакеті не тільки символи або букви, але і повноцінний логотип компанії-замовника. Крім простого конгревного тиснення, коли вже розмальований текст або логотип просто робляться рельєфними, може використовуватися метод фольгованого тиснення. Завдяки такому прийому назва або логотип замовника не стане кольоровим, а позолоченим або посрібленим. Такий подарунковий паперовий пакет буде вигідно виділятися на фоні інших, підкреслюючи статус фірми-замовника і цінність для неї кожного свого співробітника або клієнта.

Щоб купити паперові пакети цього виду, вам доведеться замовити їх мінімальну партію – 1000 шт. Настільки великий обсяг мінімального замовлення обумовлений тим, що при менших обсягах не вдається окупити витрати на налаштування поліграфічного обладнання, виготовлення полімерної форми, для конгревного тиснення, а також налагодження лінії з ламінування або лакувальну установку.

Насправді мінімальне замовлення в 1000 штук, це не так багато, якщо ваша компанія часто проводить рекламні акції з розповсюдженням сувенірної продукції, якщо у вас прийнято дарувати корпоративні подарунки на новорічні та інші свята, а також вручати сувеніри в процесі проведення семінарів або при переговорах з партнерами, то паперові подарункові пакети з мінімального замовлення розійдуться менш ніж за два, максимум три місяці.

Вся інформація розміщена на сайті aspak.in.ua є інтелектуальною власністю ТОВ "Агроспецпак" і перебуває під захистом Закону України "Про авторське право і суміжні права". Будь-який передрук або копіювання матеріалів, дозволяється тільки з письмової згоди ТОВ "Агроспецпак".

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner