Кошик
629 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Пакувальні пакети та їх різновид

На сьогоднішній день на ринку пакувальних пакетів є десятки різних моделей, що відрізняються не тільки по конструкції, але і по використовуваних у виготовленні матеріалів. Перше виробництво пакетів було засновано на використанні спеціального паперу і датувалося 1859 роком. Саме тоді Вільям Гудейл створив автоматизований верстат, який самостійно виготовляв паперові пакети, в які можна було класти від трьох до п'яти кілограмів різних продуктів. Безумовно, історія упаковки йде набагато далі в минуле. Шматки тканого полотна, паперові згортки, і навіть велике листя рослин використовувалися в якості саморобної упаковки. Промислове виробництво паперових пакетів почалося лише в другій половині 19 століття. Понад сто років паперові пакувальні пакети користувалися величезною популярністю і використовувалися повсюдно. Ситуація змінилася, коли в 1957 році в Америці були винайдені поліетиленові пакети.

Ці дешеві пакувальні пакети стали користуватися неймовірною популярністю. Низька ціна, висока міцність, тривалий термін експлуатації та відмінні вологозахисні властивості призвели до того, що за кілька років після появи, виробництво пакетів з поліетилену стало розвиватися у всіх країнах. На жаль тоді ще ніхто не здогадувався про те, до якої екологічної катастрофи це могло призвести. Чотирьохсотлітній термін розпаду поліетилену і не контрольоване його споживання призвели до того, що сьогодні понад 6 мільйонів тонн поліетиленового сміття викидається у Світовий океан. Поліетиленові пакети щорічно призводять до загибелі 1 000 000 морських ссавців і птахів. Кількість риби, вмирає із-за поліетиленового сміття обчислюється тисячами тонн. Всі ці жахливі цифри з'явилися всього через 50 років після винаходу поліетиленової упаковки.

На ринку пакувальної продукції сьогодні присутні як паперові пакети, так і поліетиленові. Ось лише деякі основні види популярної пакувальної продукції.

- Простий фасувальний пакет – якщо ви хоч раз були в супермаркеті самообслуговування, то ви напевно могли бачити ці прозорі пакетики прямокутної форми без ручок, які абсолютно безкоштовно можна упакувати овочі, фрукти, покласти буханець хліба, або кисломолочну продукцію. Товщина використовуваного у виробництві поліетилену в такому випадку мінімальна – приблизно 4 мікрометри. Такі пакети повністю вологонепроникні. Вони настільки дешеві, що багато торгові магазини упаковують в них продукцію абсолютно безкоштовно. На жаль саме вони становлять найбільшу небезпеку для навколишнього середовища, оскільки за їх величезної кількості в побутовому смітті гинуть багато тварини, заплуталися і задихнувшись в цих прозорих «вбивць».

- Пакувальний пакет типу "майка" – це своєрідна модифікація попереднього пакувального пакета. Різниця полягає в тому, що у цього пакетика є ручки, утворені за допомогою особливого згортання і високотемпературної пайки. Виробництво пакетів такого типу почало розвиватися порівняно недавно, однак ці маленькі пакетики завоювали величезну популярність серед кінцевих споживачів. Багато хто навіть купують їх для використання в побуті, щоб упаковувати харчові продукти, приготовані страви, зберігати і переносити невеликі речі. Ці пакетики представляють нітрохи не меншу небезпеку для навколишнього середовища, ніж попередній вид поліетиленових пакетів.

- Пакети з припаяної ручкою у вигляді петлі – це вже не просто виріб для упаковки продуктів і речей, а практично повноцінна сумка. Для маркетингових агентств по всьому світу цей тип пакетів став відмінним, фактично безкоштовним носієм реклами. Покупці самі набувають барвисті міцні пакети зі зручними ручками, на яких нанесено красиве зображення, рекламує певний товар або послугу. Такі пакети виготовляються з поліетилену низького тиску, що робить їх максимально міцними. Ручка кріпиться до верхньої частини пакета за допомогою високотемпературної пайки.

Поліетиленовий пакет з вирубаною в стінках ручкою – фактично це такий тип, як і попередня модель, тільки замість петлі, що виконує роль ручки, в бічних стінках цього пакету прорізаються отвори. Для додання витесаному отвору більшої міцності, зміцнюються стінки додатковим шаром високоміцного поліетилену, напаяного за допомогою температурного преса.

- Пакети для сміття – сьогодні практично в кожному будинку є згорток цих зручних пакувальних пакетів, в які люди складають побутової або будівельне сміття. По своїй конструкції вони схожі на самий перший вид пакувальних пакетів. Головною відмінністю є їх розмір і міцність. Поліетилен низького тиску, з якого виготовляються ці пакети, що дозволяє упаковувати та транспортувати великі об'єми побутового сміття.

- Целофанові пакети, в які може упаковуватися свіжа випічка – цей тип фасувальних пакетів мають спеціальну перфорацію по бічних сторонах, через яку від хлібобулочного виробу відводиться зайва волога і конденсат.

З-за того, що в останні кілька років питання екології по всьому світу стоїть дуже гостро, багато європейських країн ввели ряд заборонних заходів, щодо використання поліетиленових пакетів. Практично всі європейські супермаркети повністю відмовилися від полімерних пакувальних пакетів. У 99 магазинах вам запропонують 100 паперові пакети для ваших покупок. Також примітним фактом є те, що абсолютно всі пакувальні паперові пакети європейської якості мають сертифікат FSC. Це означає, що вони виготовлені з матеріалів, отриманих в лісозаготівельних господарствах, які на місці одного зрубаного висаджують три нові деревця.

Основні типи, на які можна розділити паперові пакети, наведено нижче.

- Крафт пакети – це справжні еко пакети, які на 100% складаються з нешкідливих для людини та довкілля складових. Щільний крафт-папір менш ніж за рік розкладається на окремі целюлозні волокна, клей на основі ПВА є в кожному будинку і не завдає ніякої шкоди навколишньому середовищу і людині. Ручка, виготовлена ​​із скрученого паперового шпагату, так само як і крафт-папір повністю розчиняється у ґрунті або воді. Крафт пакети з дном витримують до 15 кілограмів ваги, тому їх використання в продуктових супермаркетах дуже обґрунтоване.

- Паперові пакети з ламінацією – ці пакувальні паперові пакети, які дуже часто використовуються в якості подарункових. Повнокольоровий офсетний друк, ламінована або лакована ультрафіолетовим лаком зовнішня поверхня пакету, ручки з капронових шнурів, а також об'ємні відбитки у вигляді фірмових написів або логотипом роблять ці паперові пакети відмінним рішенням для проведення презентацій, вручення подарунків і використання їх для фірмової упаковки рекламної продукції. Вони стійкі до впливу вологи, їх експлуатаційні характеристики знаходяться вище всяких похвал.

- Паперові пакети зроблені з імітліну або ефаліну – це найдорожчі паперові пакувальні пакети, які виготовляються з італійської папери фірми Fedrigoni або спеціального дизайнерського картону. Дивлячись на такі пакети складається враження, що вони зроблені не на потоковій лінії, а в персональній майстерні вправного фахівця. Сфера, в якій використовуються ці фірмові пакети – упаковка дорогої продукції, елітних подарунків, колекційних спиртних напоїв, рекламних і презентаційних матеріалів.

Вся інформація розміщена на сайті aspak.in.ua є інтелектуальною власністю ТОВ "Агроспецпак" і перебуває під захистом Закону України "Про авторське право і суміжні права". Будь-який передрук або копіювання матеріалів, дозволяється тільки з письмової згоди ТОВ "Агроспецпак".

Інші статті
  • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
    Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
    Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
    Повна версія статті
  • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
    Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
    Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
    Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone тільки дзвінки
+380 (98) 011-91-19
Київстар тільки дзвінки
+380 (63) 011-91-19
lifecell тільки дзвінки
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци (дзвінки, Viber)
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки (дзвінки, Viber)
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
+380672236008
Менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner