Кошик
602 відгуків
+380 (50) 011-91-19
+380 (98) 011-91-19
+380 (63) 011-91-19
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
АгроСпецПак | Гофротара | Гофроящики | Картонні коробки | Коробки для зберігання | Коробки для піци

Про гофротару

Про гофротару

Гофротара — все що ми про неї знаємо

Для виробництва гофротари використовуються гофрокартон різноманітних видів: виробництво гофроящиків вимагає застосування трьох або п'ятишарового гофрокартону, а для вкладишів - більш тонкий двошаровий. Семишарова упаковка настільки міцна, що цілком здатна замінити дерев'яну тару для великогабаритних товарів, запчастин, а також лікеро-горілчаної продукції в скляних пляшках, у тому числі і досить важких сувенірних варіантів. При виробництві упаковки для невеликих товарів та виготовленні рекламних POS-матеріалів - дисплеїв, воблерів, зазвичай використовують двох-або тришаровий мікрогофрокартон.

Області використання

Гофротара широко застосовується для перевезення та зберігання найрізноманітнішої продукції. У неї упаковують печиво та заморожені напівфабрикати, напої у скляному та пластиковому посуді, побутові прилади та автозапчастини. За своїм призначенням вся гофротара поділяється на три категорії: споживча, виробнича та транспортна.

Споживча упаковка - це та картонна тара, в якій продукція надходить безпосередньо до покупців: пакувальні коробки, зручні для транспортування, які зазвичай мають лицьовий шар з багатобарвним друком. Друк в даному випадку включає назву компанії-виробника, зображення що знаходиться всередині товару і його характеристики. Для харчових продуктів це склад, для промислової продукції - назва та технічні дані, необхідні споживачам для правильного вибору товару. Виробнича гофротара призначена для зберігання кількох індивідуально упакованих товарів одного виду. Вона може мати одноколірний друк, що несе інформацію про вид продукції. Транспортна тара необхідна безпосередньо для переміщення зазвичай великогабаритних товарів. Часто вона має додаткові елементи у вигляді амортизаторів, вкладишів, обіцянок. За розмірами всю гофротару можна розділити на стандартну, що виконується за ГОСТом, і нестандартну, що виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.

Види гофротари

На сьогоднішній день існує кілька основних видів гофротари та додаткових елементів для неї. Найпоширенішим видом упаковки є гофроящик, що є виріб з гофрованого картону з чотириклапанним дном і кришкою. Такий вид упаковки використовується як великогабаритної побутової техніки, так компактніших товарів, зокрема сувенірів. Залежно від виду продукції, вироблення гофроящиків вимагає застосування тришарового або п'ятишарового гофрокартону, а моделі тари з семишарового картону здатні витримувати навантаження до 2 тонн.

Гофролоток - невисокий виріб з гофрокартону, що не має кришки, і використовується в основному для транспортування продуктів, що швидко псуються. Однак ця модель тари широко застосовуються і для упаковки промислових товарів.

Гофроконтейнер — складається з дна, обічайки та кришки та використовується для пакування сипучих товарів, преформ та рідин. В останньому випадку зазвичай застосовується поліетиленовий вкладиш, що не дозволяє рідини вбиратися в матеріал короба. Днище і коробка виготовляються з тришарового картону, а для обичайки використовують щільніший п'ятишаровий гофрокартон.

До допоміжних пакувальних засобів відносяться амортизатори, вкладиші, обичайки, прокладки та решітки. Амортизатор з гофрокартону - щільний матеріал прокладки, призначений для захисту крихких виробів від зовнішніх впливів. Амортизатори виготовляють із листів гофрокартону шляхом їх склеювання між собою.

Вкладиш картонного ящика є листом картону з горизонтальними рилевочними лініями. Вкладиші поміщають всередину гофроящика або коробки як допоміжний пакувальний засіб. Обичайка призначена для посилення стін упаковки по периметру. Зазвичай виготовляється із щільних видів гофрокартону.

Інші статті
 • Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонна коробка для чашок від виробника АСПак
  Картонні коробки для чашок - незамінний атрибут для безпечного транспортування та зберігання посуду. У статті докладно розглянуто характеристики, правила вибору та сферу використання картонних коробок для кухлів. Також представлений огляд продукції виробника АСПак, який пропонує купити коробки для кухлів оптом за низькими цінами.
  Повна версія статті
 • Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Як вибрати коробку для комп'ютера чи ноутбука?
  Картонні коробки - це найкращий варіант для зберігання та транспортування ноутбуків і комп'ютерів. У статті ми розповімо, чому це так, як вибрати правильну коробку та як упаковати техніку.
  Повна версія статті
Контакти
+380 (50) 011-91-19
Vodafone
+380 (98) 011-91-19
Київстар
+380 (63) 011-91-19
lifecell
+380 (67) 341-34-11
коробки для піци
+380 (67) 223-60-08
картонні коробки, гофроящики
Київ, проспект Берестейський, 65, Київ, Україна
ТОВ "АГРОСПЕЦПАК"
Роман

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner